Partneři

Na této stránce Vám budeme postupně představovat značky zapojené v ELLEphorii + co pro vás připravují za aktivity na svých propagačních stáncích a případně i v programu na pódiu (pokud jsou zapojeny).

Biologique Recherche

Více než 40 let unikátní metodologie francouzské kosmetické značky Biologique Recherche vybudovalo silné povědomí o vynikajících účincích, které jsou založeny na vědeckém a inovativním přístupu k pokožce. Vysoce personalizovaná ošetření a jedinečné produkty srovnávají stav pleti a přináší okamžité a dlouhodobé výsledky. Na vaší kosmetické poličce by rozhodně neměl chybět ikonický produkt Lotion P50.

Clarins

Svět Clarins vznikl v roce 1954, kdy Jacques Courtin-Clarins založil společnost se dvěma zásadami: naslouchat potřebám žen, vytvářet pro ně krásná řešení a mít lásku k přírodě. Protože příroda inspiruje náš výzkum, vyvolává inovace a poskytuje nám rostlinné extrakty, které posilují kvalitu a účinnost našich receptur.Jsou to stejné zásady, kterými se řídíme i dnes. Byly předávány z generace na generaci, díky čemuž je dnes Clarins společností šetrnou k žívotnímu prostředí, oddanou a poháněnou dlouhodobou vizí dělat toho více, dělat to lépe a s radostí.

CHRISTIAN BRETON

CHRISTIAN BRETON je oblíbenou oční péčí francouzských letušek. Díky několikaletým zkušenostem představuje portfolio CHRISTIAN BRETON více jak dvě desítky cílených produktů určených speciálně pro oblast očního okolí či řas. Favoritem všech workoholiček je pak chladivý hydratující a zklidňující gel proti únavě. Perfektní pro časté sezení u počítačové obrazovky nebo pro ty, kteří brzo vstávají a chodí pozdě spát.

Chloé

Již od roku 1952 se značka Chloé řídí duchem svobody a svěží ženské energie, kterou do světa módy vnesla její zakladatelka Gaby Aghion. Dnes se kromě trvalého závazku k podpoře žen zaměřuje i na environmentální sféru. Tento přístup odráží i nová vůně Eau de Parfum Naturelle, z kolekce Chloé Signature Tato 100% přírodní vůně byla vyvinuta z eticky získaných ingrediencí: neroli, růže, cedrového dřeva a cedrátů. Dřevitá růže Chloé se vrací v živoucím rozpuku a rezonuje v atmosféře dnešní doby a vyjadřuje návrat k čisté a jednoduché formě. Oslavuje autentickou ženskost, která se vyvíjí v harmonii s přírodou. Žena Chloé ví, jak mocná a zároveň křehká je příroda - čerpá z ní sílu a zároveň ví, že je třeba ji chránit. Příroda je pro ni inspirací i zdrojem odpočinku.

Cosmedix

Celosvětově uznávaný Cosmedix propojuje ČISTÉ a PŘIROZENÉ ingredience s technologiemi oceněnými NOBELOVOU CENOU pro dosažení VIDITELNÝCH VÝSLEDKŮ.Nejprodávanější luxusní oční sérum z tekutých krystalů OPTI CRYSTAL je speciálně vytvořeno z vysoce účinných přísad, které poskytují hloubkovou hydrataci oblasti očí a radikálně redukují tmavé kruhy, jemné linky i hluboké vrásky.

D-LAB Nutricosmetics

Tato přední francouzská značka nutriční kosmetika hlásá, že krása začíná uvnitř. Stres, únava, strava ochuzená o mikronutrienty a další vnější příčiny se odráží na optimálním fungování těla a výrazně ovlivňuje stav pleti, vlasů či se viditelně podepisuje na postavě. D-LAB Nutricosmetics nabízí unikátní programy, které podpoří tělo jako celek. Vybírat můžete z programů: hormonální rovnováha, zdravá či zářivá pokožka, růst vlasů nebo hubnutí. Vysoké koncentrace výtažků bylin, ovoce a dalších pouze přírodních složek uspořádaných do originálních receptur jsou uloženy gastrorezistentních tobolkách tak, aby se požadované účinky rozpouštěly přímo ve střevech. Díky těmto doplňkům stravy můžete pomoci svému tělu najít opět vnitřní balanc, který se pozitivně odrazí na vaší vnější kráse.

Dr.Jart+

Dr.Jart+ sklízí úspěch v oblasti péče o pleť na celém světě. Na vývoji produktů se podílí přední korejský dermatolog Dr. Sungjae Jung s přítelem JinWookem Leem, včetně 21 specialistů. Celoživotní výzkum a testování nejúčinnějších látek v oblasti péče o pleť, podnítil zrod značky Dr Jart+, která má na svém účtu řadu ocenění za kvalitu.

Eucerin®

Značka Eucerin® se věnuje odborné kosmetické péči na farmaceutické úrovni již více než 100 let. Neustále usiluje o inovativní vědecká řešení a jejím hlavním cílem je vývoj účinných, vysoce snášenlivých a klinicky ověřených výrobků. Vyvíjí své výrobky tak, aby zachovávaly a zlepšovaly zdraví a krásu vaší pokožky. Protože ví, že pouze hmatatelné a viditelné výsledky mohou vyřešit vaše kožní problémy a pomoci zlepšit váš každodenní pocit pohody. Ví, že účinky kosmetických řešení působí hlouběji než v pleti. Cítí-li se lépe vaše pleť, cítíte se lépe i vy. Objevte dermatologickou péči o pleť, která vám změní život.

GOSH COPENHAGEN

BEAUTY MADE IN DENMARK Udržitelnost, dostupnost a funkčnost – poslání značky GOSH COPENHAGEN, která vyrábí kosmetiku nedaleko dánské metropole už od sedmdesátých let. Vztah k okolní krajině, který mají Skandinávci zarytý v DNA, se jasně odráží v produktech. Na jaře roku 2020 přišla značka jako jedna z prvních na světě s obaly z recyklovaného plastu (OWP) pro dekorativní kosmetiku. Všechny uváděné novinky mají veganské složení a zároveň prochází přísným nezávislým testováním, které známkou „Allergy Certified“ deklaruje, že riziko vzniku alergické reakce je zcela minimální. Za všechny tyto počiny v rámci přijatelných cen získala značka ocenění Nordic Swan Eco Label.Dekorativní, vlasovou a pleťovou péči GOSH COPENHAGEN najdete exkluzivně v síti FAnn parfumerií.

Helena Rubinstein

Helena Rubinstein – žena, která předběhla svou dobu, symbol tvrdé práce, novátorského marketingu, kosmetických patentů a spojení péče o pleť s tou nejvyspělejší technologií a výzkumem. Poháněna průkopnickou duší své zakladatelky, spojila se značka Helena Rubinstein s těmi největšími odborníky a vytvořila produkty fungující na buněčné úrovni. Ve svých třech řadách splňuje pro každý typ pleti to, co si představujeme pod pojmem „avantgardní kosmetická péče“.

Innisfree

Objevte benefity přírodních ingrediencí z panensky čistého jihokorejského ostrova Jeju! Od svého založení v roce 2000 se značka Innisfree zavázala vytvářet kosmetiku, která se stará o vaši pokožku i planetu. Innisfree nabízí inovativní a účinné produkty péče o pleť pro všechny typy pleti.

INSTYTUTUM

INSTYTUTUM znamená bezchybná pleť. Inovativní a propracované receptury této švýcarské značky kombinují nejúčinnější úrovně průkopnických anti-aging technologií a kosmoceutických ingrediencí, které si pokožka žádá k řešení nejrůznějších problémů. Receptury INSTYTUTUM jsou vyvíjeny vlastní výzkumnou a vývojovou laboratoří vědci s více jak 30 letými zkušenostmi v průmyslu péče o pleť. Vyniká svými špičkovými inovacemi, nezpochybnitelnou kvalitou a vysoce výkonnými aktivními látkami jako například u best-sellerů INSTYTUTUM POWERFUL RETINOIL či X-STRENGTH RETINOL SERUM.

Lancôme

V roce 1935 vznikla francouzská značka Lancôme, která oslavuje přirozenou krásu a pomáhá ženám cítit se sebevědomě. Posláním Lancôme je proto šířit štěstí a připomínat ženám po celém světě, že skutečná krása vychází zevnitř a z toho, jak se cítí. Nabídka značky Lancôme nyní obsahuje ikonické vůně, péči o pleť a líčení.

Líčírna Organics

Clean beauty podle konceptu Líčírna Organics jsou přírodní a organické ingredience v té nevyšší kvalitě, světoznámé značky i profesionální vizážisté či aromaterapeuti. Doba, kdy výběrem “earth-friendly“ produktů lidé obětovali jejich účinnost nebo naopak design je už dávno pryč. Je to poslání? Spíše změna způsobu, jakým člověk přemýšlí o složkách a produktech, které každý den používá. V Líčírně si pro vás připravili unikátní koncept, kterým je designové, příjemné místo plné úžasných make-up i skincare výrobků a proškolených odborníků. P.s. Being non toxic is hot!

Love Beauty and Planet®

Love Beauty and Planet® vyrábí úžasné kosmetické přípravky pro krásné vlasy a zářivou pokožku. Složení je 100% veganské, účinné a navíc nádherně voní díky eticky získaným esenciálním olejům a esencím. Love Beauty and Planet® věří, že každý z nás může malými skutky lásky pomáhat proměnit planetu na krásnější místo. Značka aktivně pracuje na snížení svého dopadu na životní prostředí. Proto jsou lahve vyrobené ze 100% recyklovaného plastu a jsou dále recyklovatelné. Ingredience pocházejí z certifikovaných udržitelných zdrojů a esenciální oleje nebo esence z etických zdrojů. Žádné produkty nejsou testované na zvířatech a její složení je čistě veganské. Love Beauty and Planet® je celosvětově certifikovaná jako Vegan a Cruelty-free certifikátem PETA.

Natasha Denona

Značky byla založena v roce 2016 mezinárodně uznávanou vizážistkou Natashou Denonou, tato trendová, ale uživatelsky přívětivá linie líčení se stala celosvětovým fenoménem. Poté, co si Natasha vybudovala pověst pro vytváření nádherně projasněné pletí a uhrančivého líčení, následovala stejnojmenná linie Denony, která se stala legendou v produkci nejvyšší kvality, nádherně formulovaných očních stínů, sad profesionálních štětců, krémových kontur a rozjasňujících make-upů na trhu.

Nespresso

NOVÉ VERTUO: Káva pro všechny preference a příležitosti. Nový Nespresso systém Vertuo nabízí 33 kávových směsí a káv jednoho původu v 5 různých velikostech, aby si milovníci kávy mohli vychutnat svůj oblíbený nápoj tak, jak chtějí, kdykoliv chtějí. Ať už je to větší káva po ránu, espresso po obědě nebo Gran Lungo odpoledne, systém Vertuo dokáže stisknutím jednoho tlačítka připravit cokoliv.

NOT SO FUNNY ANY

Autorka značky, Anežka Chudlíková, si zakládá na etickém a odpovědném přístupu k planetě a životu. Any ukazuje, jak nesobecky a ohleduplně rozvíjet krásu vnější i vnitřní. Proto neustále hledá nové možnosti a přináší unikátní kosmetické produkty pečující o krásu těla, duše i naší planety. Každý produkt se pyšní prestižním HCS certifikátem, který jako jediný celosvětově stoprocentně prokazuje, že značka není testovaná na zvířatech. Všechny kosmetické produkty jsou 100% vegan, cruelty free a s láskou vyrobené a vyvinuté v ČR. Každý kousek je originálním dílem Any, vyladěný bez spolupráce s jinou kosmetickou firmou do posledního detailu. S úctou ke kráse žen i mužů každého věku, s úctou ke kráse života.

Oriflame

Oriflame je švédská společnost, která nabízí nejen vysoce kvalitní produkty inspirované švédskou přírodou, ale také dává ženám i mužům možnost vzít život do vlastních rukou – začít podnikat a plnit si své sny. Oriflame podporuje takový způsob života, díky kterému vám pomůže najít životní rovnováhu.

Oslo Skin Lab

V Oslo Skin Lab se stárnutí nebojí, naopak. Každý prožitý den přináší nové vzpomínky a zážitky s těmi, které máme rádi. Cílem je cítit se co nejlépe ve věku, ve kterém jsme a stárnout elegantně a přirozeně, bez nutnosti invazivních zákroků nebo výplní. Slow Aging neboli pomalé stárnutí dobře vystihuje tento cíl – stárnutí bez námahy, přirozeně, a hlavně s půvabem. Myšlenka slow agingu ztělesňuje životní styl "je cool být nedokonalý" a umožňuje nám cítit se sebejistě v tom, kým jsme a jak vypadáme. 100% čistý kolagen THE SOLUTION od Oslo Skin Lab s prokázanými účinky

Pixi

Značka Pixi vznikla v roce 1999 a díky svým čistým produktům prospívajícím pleti si získala věrné příznivce po celém světě. Zakladatelka Petra Strand vytváří s opravdovým zápalem jemné pečující přípravky, které pleti dodávají přirozeně zářivý vzhled hlásající do světa: „právě jsem se skvěle vyspala“. Jde o dokonalé spojení té nejvyšší kvality a nejčistších rostlinných výtažků a ingrediencí. Mnohostranné omlazující produkty korigující vady na kráse – tak to je Pixi!

Sephora

Nekonečný výběr beauty produktů na jednom místě! To je SEPHORA, jednou z největších sítí parfumérií v Evropě. SEPHORA nabízí unikátní koncept spočívající v prostorech věnovaných kráse. Pokud o sebe chcete pečovat, je tím pravým místem pro Vás. V Sephora je krása místem, kde má každý právo experimentovat a vytvářet své vlastní já. Dává nám sílu prosadit se a milovat sám sebe. Krása není norma, velikost či filtr, ale nástroj přinášející sílu a sebedůvěru.

Sephora Collection

Inspirativní značka, která jde vždy směrem vpřed! Porozhlédněte se a objevte spoustu našich produktů, barev a výsledných efektů. Nebojte se nosit to, co chcete, tvořte svou vlastní krásu a nejvíce ze všeho mějte rádi to, co vidíte v zrcadle!

Signal

Značka Signal neodmyslitelně patří ke špičkám na poli zubní a ústní hygieny. Existuje již od roku 1961, kdy uvedla na trh vůbec první zubní pastu s červeno-bílými proužky. Inovace a expertiza patří k hlavním pilířům filosofie Signal. Značka, jež světu přinesla hned několik revolučních produktů a technologií, uvedla jako první v roce 1977 pastu s fluoridem, která se stala celosvětovou inspirací v segmentu zubních past a v roce 1986 představila první pastu proti zubnímu kazu. Značka Signal hraje klíčovou roli také ve vzdělávání dětí a jejich rodičů na poli ústní hygieny. Svými osvětovými projekty již přes 20 let vzdělává stovky tisíc předškoláků a školáků, které vede ke správným návykům v ústní a zubní hygieně.

Škoda Auto

TVOŘTE S NÁMI OBRAZ BUDOUCNOSTIT. Buďte u toho, když měníme automobilový průmysl. Když ukazujeme, že kariéra a osobní život můžou jít ruku v ruce. Když vytváříme pracovní prostředí, které vás bude bavit i posouvat dál.

Too Faced

Too Faced je seriózní značka dekorativní kosmetiky, která ví, jak se bavit. Tato značka, která není testována na zvířatech, kombinuje rozpustilost značky a osobní kouzlo ženy prostřednictvím inovačních a velmi účinných receptur. Značka Too Faced je přesvědčena, že pokud se žena cítí krásná navenek, umožňuje jí to posilovat také vnitřní krásu.

Zavrit menu ikona
Prosím, vložte kód
Zavrit menu ikona

Byli jste automaticky odhlášeni z důvodu přihlášení jiného uživatele se stejným kódem. Pro vstup do přenosu je potřeba opětovně se přihlásit.