ELLEphoria: Nejočekávanější BEAUTY akce roku

4.–6. listopadu 2022, Praha

O ELLEphorii

Víkendový festival plný novinek, trendů, tipů a triků od celebrit a influencerů i lidí, kteří o ně pečují. Čekají vás soutěže, rozhovory, ankety, vzorečky, dárečky a ještě mnohem víc.

Zaměříme se na make-up, pečující kosmetiku, vlasy, pokožku, nehty, anti-aging i wellbeing. Dozvíte se, jak pečovat nejen o tělo, ale i o duši, abyste byli krásní a cítili se báječně.

Co dalšího Vám ELLEphorie nabídne? Těšte se na bohatý program na pódiu i mome něj, doprovodnou výstavu, workshopy, diagnostiku pleti, poradenství, vzorky, dárky a jídelní koutek s výběrem chutného občerstvení a drinků.

A teď to nejlepší: Vstupenka je platná po celou dobu festivalu. Pokud jste skuteční Beauty Lovers, můžete přijít klidně v pátek, v sobotu i v neděli.

Přidat do kalendáře

Make-up

Vlasy

Skincare

Wellbeing

Vůně a nehty

Nenechte si ujít tuto skvělou nabídku!

Ke každé zakoupené VIP GLAM vstupence za 1 499 Kč získáte exkluzivní goody bag s 11 "must have" produkty sezóny v celkové hodnotě přes 4 500 Kč a k tomu ještě ELLE shopper bag. 

První goody bag je již vyprodaný, tak neváhejte, ať vám neuteče i tato taška plná krásných produktů. Nabídka platí pouze do vyčerpání zásob.

Chcete vědět, na jaké produkty se můžete těšit? Klikněte níže na "ukázat víc".

 

Goody bag v hodnotě přes 5 000 Kč k VIP vstupence za 1 499 Kč

Nečekejte a pořiďte si svou vstupenku právě teď!

Osobnosti

_MG_1940

Bé Hà Nguyen

Bé Hà Nguyen je jednou z předních českých influencerek, s více než 1 300 000 sledovateli na všech svých kanálech. Jak sama o sobě říká, je spojovníkem mezi dvěma kulturami.

ANY_svetr

Not So Funny Any

Příběh Not so funny Any je naplněním myšlenky IF YOU CAN DREAM IT YOU CAN DO IT! Pokud tedy o něčem sníte, dejte se do toho!

 

Snímek obrazovky 2021-09-15 v 19.19.46

Zorka Hejdová

Česká televizní a rozhlasová moderátorka. Své první zkušenosti s moderováním získala již v osmnácti letech na regionálním rádiu.

UKÁZAT VŠECHNY

Partneři roku 2021

Zavrit menu ikona
Prosím, vložte kód
Zavrit menu ikona

Byli jste automaticky odhlášeni z důvodu přihlášení jiného uživatele se stejným kódem. Pro vstup do přenosu je potřeba opětovně se přihlásit.