Osobnosti

Přijďte si užít nejočekávanější beauty festival roku. Poznejte ty nejnovější trendy a nejžhavější novinky. ELLEphoria bude plná známých tváří a odborníků na vnitřní i vnější krásu. Zde vám budeme naše hosty postupně představovat.

Jitka Nováčková - moderátorka ELLEphoria

Influencerka a modelka

Jitka je česká influencerka, modelka a vítězka soutěže Česká miss 2011. V roce 2019 se stala vítěžkou kategorie Go Global v soutěži Czech Social Awards. Na platformách Youtube, Instagram nebo TikTok sdílí obsah ze zákulisí velkých akcí a ze svého osobního života. Důležitým tématem je pro ni udržitelnost a rostlinná strava. Její sociální média čítají celkem přes 450 000 sledujících.

Katka Říhová - moderátorka ELLEphoria

Moderátorka

Katka Říhová je televizní a rozhlasová moderátorka, nyní ale především maminka roční dcery Sofie. Každé ráno ji můžete slyšet ve vysílání Evropy 2 spolu s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým. Před nástupem na mateřskou jste ji mohli vídat jako rosničku na TV Nova nebo v pořadu Snídaně s Novou. Dříve se věnovala také dramaturgii hudebních pořadů a s hudbou je coby zpěvačka propojena celý život. Aktivní je také na sociálních sítích, na Instagramu můžete pravidelně sledovat její život - od cestování, po kosmetické, módní tipy až po mateřská témata. Naživo ji pak můžete potkávat při moderování společenských akcí.

Ewa Farna

Zpěvačka a producentka

Ewa Farna je polsko-česká zpěvačka, producentka a autorka. Ewa je národností Polkou, občanství má české a hlásí se k místní národnostní menšině. Jako čerstvě 13letá debutovala se singlem Měls mě vůbec rád. Ta se dostala do čela tehdy nejposlouchanějších písní a její stejnojmenné album získalo s více než 70 tisíci prodanými kusy status 2x platinové desky během jednoho roku. Vyhrála ocenění Objev roku v Českém slavíkovi a o dva roky později se stala vůbec nejmladší držitelkou Slavíka v kategorii Zpěvačka roku, když se umístila na třetím místě. 

Andrea Kalousová

Modelka a zpěvačka

Známá nejen jako modelka, ale taky i pro její lásku ke zvířatům. Protože né nadarmo se jí přezdívá kočičí máma. Proto nikoho nepřekvapilo, když založila svou módní značku "Chybí mi kočky". Ta se těší čím dál větší oblibě a to nejen u milovníků koček. Díky její přirozenosti na sociálních sítích inspiruje ostatní, aby byli více sami sebou. V roce 2015 byla v soutěži Česká miss, kde získala titul Miss world 2015. Od té doby začala pracovat jako modelka a stala se tak ambasodorkou světově známých značek. Před 2 lety všechny překvapila, když se objevila v další soutěži a to ve Tvoje tvář má známý hlas. Dnes má venku první debutový singl a pokračuje dál v tvorbě hudby.

Jitka Schneiderová

Herečka

Jitka Schneiderová je česká divadelní a filmová herečka. Má ráda dobré jídlo, svou práci, dceru, rodinu. Svůj den začíná pokaždé jinak a odvíjí se od jejího pracovního programu. Někdy ji čeká natáčení, zkouška v divadle nebo volný den. Má však svou rutinu, kterou dodržuje každé ráno. Opláchnutí obličeje studenou vodou a skleničkou teplé vody s citronem. Mezi její další rutinu nebo spíše nově nabitý zvyk, se stalo pravidelné běhání, které si odnesla z dob pandemie. Odpolední čas využívá k práci ve svých oblíbených kavárnách. Je to nejen ideální čas pro práci, ale také její rituál - kolagen. Jitka používá kolagen přes dva roky a taky se loni stala ambasadorkou značky Oslo Skin Lab. 

Bé Hà Nguyen

Influencerka

Je jednou z předních českých influencerek, s více než 1 300 000 sledovateli na všech svých kanálech. Jak sama o sobě říká, je spojovníkem mezi dvěma kulturami, mimo módu a krásu ukazuje svým sledovatelům zákulisí vietnamské komunity. Svůj první knižní projekt – Vietnamskou kuchařku s autentickými rodinnými recepty její maminky stihla již vyprodat a nyní se plně věnuje svému podcastu "Malá" zaměřeného na holistické zdraví a mentální pohodu. Magazín Forbes ji opětovně řadí mezi nejúspěšnější Češky na sociálních sítích, mimo to se objevila na obálkách časopisů jako je Esquire, Joy nebo Dieta. I přes veškeré své úspěchy nezanedbává studium. Úspěšně zakončila bakalářské studium na Karlově univerzitě, nyní studuje MBA program na americkém UNYPu.

Zea

Tanečnice, zpěvačka, herečka

Tanci se věnuje už 22 let, tanečně působila nejen na Slovensku a v Čechách, ale i v Paříži či New Yorku. Se zpěvem začínala v dívčí skupině Forsomeone, se kterou se v soutěži ČSMT dostaly až do finále. Momentálně se věnuje sólo kariéře, před 2 lety vydala debutové album Burning Light, které mělo skvělé ohlasy na SK i CZ scéně. Nadále vyučuje tanec. Tak jako v tanci tak i v hudbě se věnuje tématu ženství, rovnosti, nalezení a přijetí sama sebe a klidu.
Příští rok v lednu se na Slovensku bude vysílat minisérie Iveta z dílny českého režiséra Jana Hřebejka, ve které si Zea zahrála hlavní roli.

Zuzana Nováková Stráská

Topmodelka

Zuzana Nováková Stráská je bývalá úspěšná topmodelka, která se na vrcholu své kariéry ukázala na přehlídkách předních světových značek (Dolce&Gabanna, Alexander McQueen apod.). Momentálně je čerstvou mámou dvou dětí, které bezhlavě miluje, ale vedle starosti o ně se snaží stihnout spoustu dalších aktivit. Ještě během modelingové kariéry dokončila magisterské studium a v současné době působí v československém módním magazínu Top Fashion. Zuzana je často označována jako „Trend Forecaster“, předpovídá trendy a s elegancí jí vlastní a obrovským vizuálním citem kombinuje luxusní módu s kousky z běžných řetězců. Vedle toho se spolu s módními návrháři podílí na přípravě ikonických módních kousků.

Michal Pilip

Make-up artista

Marketingový specialista a make-up artista. Přesně v tomto pořadí se vyvíjela jeho profesní cesta. Jako marketingový manažer pro přední francouzské kosmetické značky objevil nový svět, který ho ani dnes nepřestává fascinovat. S nadšením absolvoval kosmetická studia v Paříži a nabíral make-up zručnosti v Praze tak, aby výsledky jeho práce nebo osobní setkání s ním vždycky přinášely profesionalitu a inspiraci. „Věnovat se kráse je radost a zodpovědnost. Zodpovědnost vylepšit dokonalost, kterou už nadělila příroda,“ říká o svém poslání s úsměvem Michal.

Dr. Annie Black

Doktorka buněčné a molekulární biologie

Dr. Black, Francouzka kanadského původu s doktorským titulem v oboru buněčné a molekulární biologie, začala svou kariéru ve start-upu v biotechnologickém průmyslu, kde se podílela na založení společnosti, která zastávala roli ve výzkumu a vývoji a klinickém hodnocení. V roce 2004 nastoupila do společnosti L'ORÉAL, kde zastávala různé pozice v oddělení výzkumu a inovací v oblasti alternativních metod testování na zvířatech. Od roku 2019 Dr. Black pracuje jako vědecká ředitelka pro společnost Lancôme, kde zastává důležitou roli při vývoji revolučních Lancôme produktů z řad make-upu a péče o pleť, jako je například nové Rénergie H.C.F. Triple Serum.

Martin Tyl

Majitel salonu New You

Majitel salonu New You od r. 2006. Dlouholetý školitel Wella Professionals a Sebastian Professional. Osobní hairstylista Leoše Mareše, Moniky Marešové, Jitky Schneiderové, Jany Plodkové, Adama Pavlovčina a Ewy Farné. Pravidelně se podílí na fashion editorialech, mj. pro Elle. Supervize kadeřnického týmu Elle Beauty Lounge od r. 2019 - Patricia Clarkson, Benicio Del Toro, Geoffrey Rush. Vyrábí paruky pro různé příležitosti (divadlo - představení Marta, film - Bábovky) a osobnosti - Dara Rolins hlavní hairstylista pro porotu a soutěžící Československé Superstar od r. 2019.

Veronika Allister

Female biohacker, Systers.bio CEO

Veronika Allister, jedna z nejznámějších osobností českého biohackingu, si ve svém životě prošla mnoha zkouškami v oblasti fyzického i mentálního zdraví. Tyto zkušenosti ji dovedly k biohackingu a oboru dlouhověkosti. Fascinuje ji mozek, vědomí a ženská biologie. V současnosti se naplno věnuje projektu Systers.bio, který se zabývá optimalizací ženského zdraví. Veronika proto tvoří a shromažďuje know-how, díky kterému by ženy všech generací mohly ve svém těle prožívat kvalitní, dlouhý a naplněný život. Jeden zásadní princip je přítomen ve veškeré její práci, a sice propojení mezi starodávným učením a tím, co tady máme dnes, tedy moderní technologií a vědou.

 

Nikola Bendová

Atletka

Již v 15 letech se stala mistryní ČR mezi ženami v běhu na 200m. Drží několik českých rekordů (dorostenecký rekord 100m & 200m, juniorský rekord na 200m a ženský rekord na 150m). Účastnila se i několika zahraničních šampionátů. V pouhých 17 letech jako jediná reprezentovala Českou republiku na 200m při evropském šampionátu dospělých družstev a je bronzovou medailistkou i z Juniorského mistrovství Evropy na 200m. Po sérii úspěchů si prošla i několika zraněními, které ji připravili mimo jiné i o účast na Olympijských hrách v Tokiu. Intenzivně se zajímá o zdravý životní styl, mentální zdraví a ráda o sebe pečuje. Miluje make-up, který ji dává možnost se kreativně vyjádřit a také zvedá sebevědomí v soukromém životě i na závodech.

Jan Hájek

Creative Leader Wella Professionals

Je odborným trenérem Studia Wella Praha a pracuje na pozici Creative Leader pro firmu Wella Professionals. Pokud hledáte někoho, kdo do detailu porozumí vlasům, jejich struktuře, potřebám a péči, je to právě on. Jako odborník na barvení vlasů a nositel titulu Color Master je uznávaným Top Stylistou na české scéně a mezi kadeřníky vyhledávanou autoritou.

 

Nancy Bassuday

Global Product Innovator & MUA Tarte Cosmetics

Po téměř deseti letech práce v kosmetickém průmyslu je pro Nancy největší radostí učit své klienty, aby si věřili a byli kreativní ve svém vlastním uměleckém projevu. Věří, že líčení je tvůrčím prostředkem pro sebevyjádření, které je pro každého člověka jedinečné. Předávat ostatním dovednosti k dosažení jejich tvůrčích snů je pro ni vším. Tento silný princip vedl Nancy ke školení po celém světě - od Latinské Ameriky až po Blízký východ a další země - její schopnost navázat kontakt a inspirovat klienty je jedinečná. Před tarte™ byla Nancy expertkou v SEPHORA, vysoce kvalifikovanou v oblasti líčení a poskytování toho nejlepšího zákaznického servisu. 

Vendula Ficelová

Produktová manažerka Infokrása

Biochemička z VŠCHT se zkušenostmi z výzkumu nejen v Česku z Akademie věd, ale také z belgického VUB v Bruselu. Věnovala se tématům jako molekulární podstata vápníkových kanálů v buněčných membránách nebo biomateriálům pro architekturu z plísní. Pro Infokrásu dělá pravidelná školení na témata kosmetiky a samotné formulace produktů, analyzuje světové trendy a přispívá rozvoji společnosti z pohledu odbornosti a konkurenceschopnosti díky znalostem z Kosmetické chemie vystudované pod záštitou britské kosmetologické společnosti SCS.

Martin Loužecký

Profesionální kadeřník, majitel Hairthusiasts

Martin Loužecký je profesionální kadeřník oceněný hned několika prestižními cenami. Je mistrem České republiky v účesové tvorbě, vítězem v kategorii „Objev roku“, „Cena veřejnosti“ a dvojnásobným vítězem v kategorii „Dámský komerční účes Praha“ v soutěži Czech and Slovak Hairdressing Awards. Již přes 10 let se věnuje školitelské činnosti a vzdělávání kadeřníků. V roce 2013 společně se svým kolegou Honzou Hlaváčkem otevřel svůj vlastní kadeřnický salon Hairthusiasts na pražských Vinohradech. Je ambasadorem pro značky Schwarzkopf Professional a Authentic Beauty Concept.

Jan Hlaváček

Profesionální kadeřník, majitel Hairthusiasts

Jan Hlaváček je profesionální kadeřník oceněný hned několika prestižními cenami. Dvojnásobný mistr Slovenské republiky, dvojnásobný mistr České republiky, vicemistr Evropy v prodlužování vlasů, vítěž Color Trophy a Czech and Slovak Hairdressing Awards v kategorii „Press Award“ a „Kolorista roku“. Již přes 10 let se věnuje školitelské činnosti a vzdělávání kadeřníků. V roce 2013 společně se svým kolegou Martinem Loužeckým otevřel svůj kadeřnický salon Hairthusiasts na pražských Vinohradech. Je ambasadorem pro značku Schwarzkopf Professional.

Lucia Lussi Šenková

Product manager & beauty trainer

Lucia Šenková, na Slovensku známa aj ako Lussimakeupartist figuruje nielen ako celebritná makeup artist, ale tiež ako skincare enthusiast a svojich klientov učí okrem toho, ako sa vkusne upraviť najmä to aká dôležitá je skincare a prepojenie prípravy pleti s makeupom. Svoje niekoľkoročné skúsenosti tak využije aj vo firme Oriflame, kde učí najmä workshopy starostlivosti o pleť a správny výber krémov, ale tiež trendy v makeupe a ich správne používanie. 

Pavlína Louženská

Zakladatelka @holkyzmarketingu

Pavlína založila platformu #HolkyzMarketingu, která dnes má přes 30 000 členek.  Za poslední rok pomáhala 300+ firmám v zemích po celé Evropě, nejen jako Lead Mentor Google for Startups pro Evropu a Afriku. Je certifikovaným trenérem Google pro Design Thinking a Entrepreneurship. Píše newsletter o nových technologiích na pavlinaspeaks.com a na Hospodářských novinách má s Theou Kučerovou podcast #Trendspotting o tom, co zrovna letí. Na Instagramu je jako @pavlina_speaks. 

Stanislava Becková

Vítězka Style & Colour Trophy 2022

Stanislava Becková je kadeřnice, koloristka a majitelka pražského studia StaniBeck, kde se zaměřuje výhradně na ženskou klientelu. Pro svou práci hledá inspiraci především v zahraničí a věří, že každá žena je jedinečná. Ráda dělá vlasové proměny a sama říká, že dokáže probudit krásu. V letošním roce se zúčastnila kadeřnické soutěže Style & Colour Trophy, kterou díky svému ztvárnění looku French Edito také vyhrála. 

Linda Kučera

PR Managerka Líčírny Organics

Linda je milovnice clean beauty skincare i pohledu na svět z koňského sedla. Během 7 let v beauty průmyslu, dříve v nadnárodní společnosti s konvenční kosmetikou, objevila kouzlo líčení, skincare i vůní. Baví jí neustále posouvat hranice, autentičnost, clean beauty považuje za kosmetiku budoucnosti a věří, že Being Non Toxic Is Hot!

Ester Tesaříková

Make-up artistka

Talentovaná se srdcem na správném místě. Její profesionální přístup, mnoholeté zkušenosti, perfektní líčení a znalosti z AOFM Academy v Londýně ji právem zařadili mezi naše nejlepší make-up artisty. A její rukopis? Dokonale šťavnatá a rozjasněná pleť, zařazení produktů z clean beauty a líčení za pomocí multilíčidel, kde ve finále vždy podtrhuje přednosti ženy. 

Barbora „Barb“ Gažová

Zakladatelky značky Mylo

Barbora Gažová, začala s výrobou v roce 2013, když jí její kamarádka darovala knihu o výrobě mýdel dle starých receptur. Následovala touha vytvořit čistě přírodní kosmetiku, která lahodí všem smyslům, ale hlavně pokožce a je vyrobena z čistě přírodních složek, v malých dávkách, ručně na Slovensku. Barb vystudovala školu přírodní kosmetiky „Formula Botanica“ v Londýně a všechny poznatky vtěluje do svých produktů. Vytváří kosmetiku pro náročné zákazníky, kteří sdílejí stejné hodnoty jako ona. „V Mylo věříme, že výběrem přírodních složek pěstovaných v ekologickém hospodářství, zpracovaných s ohledem na lidská práva, používáním ekologických obalových materiálů, redukcí obalového materiálu a eliminováním odpadu, můžeme my – výrobci, a vy - spotřebitelé, výrazně ovlivnit budoucnost naší plane-ty. Je to ta nejpřirozenější forma, jak pečovat o pokožku,“ říká o své filozofii Barb.

Hana Pham

Zakladatelka značky OSTĒ

Hana se narodila v Německu, vyrůstala v Ostravě a její kořeny sahají až do Vietnamu. Je zakladatelkou značky OSTĒ a zároveň jedinou představitelkou vietnamské komunity v rámci československé beauty scény. Vystudovala management lidských zdrojů a před založením své značky pracovala ve finančním sektoru.  Se svojí clean beauty značkou OSTĒ boří stereotypy ohledně přírodní kosmetiky. OSTĒ produkty se vyznačují nejen svým designem, ale zejména svojí funkčností. Při vývoji produktů se řídí heslem, že každý produkt by měl být hlavně smysluplný, účinný, bez zbytečných a problematických látek. I díky svému původu nahlíží na tradiční přírodní kosmetiku jinak. Nevnímá ji jako trend, ale jako logickou a běžnou součást života. Svůj volný čas ráda tráví se svou rodinou a přáteli u dobrého jídla, ze kterého často čerpá inspiraci pro tvorbu dalších produktů. V osobním i pracovním životě se řídí heslem: „Na detailech záleží.“

Silvia Straková

Zakladatelka značky SMYSSLY

Miluje přirozenost a unikátní věci s příběhem, má ráda život ve velkých městech, miluje design a cestování, které ji neustále inspiruje. Roky pracovala jako concierge, lifestyle manager. Zprostředkováváním zážitků pro nejnáročnější klientelu získala znalosti nejvyššího standardu luxusu. V roce 2016 založila spolu s maminkou Cecílií kosmetickou značku SMYSSLY, která slouží ženské kráse a respektuje přírodu.  Má ráda jednoduchost ve skincare rutině a věří, že zdravá a zářivá pleť je základem spokojenosti a posléze krásy, která z nás vyzařuje. Její beauty tip? Vnitřní klid a vyrovnanost, které zdobí pleť víc než nejlepší make-up.

Kateřina Navrátilová

Managing director Waterdrop CEE s.r.o.

Kateřina Navrátilová je managing director v společnosti Waterdrop CEE s.r.o. Původně vystudovaná zahradní architektka si svůj vztah k přírodě realizuje prostřednictvím inovativní značky waterdrop®, která představuje udržitelnou formu pitného režimu. Posláním této původně rakouské značky je naučit lidi pít více vody díky revolučnímu Microdrinku, který je bez cukru a konzervantů, a zároveň bere ohled na životní prostředí. Kateřina rozběhla Waterdrop v ČR v roce 2018 a pro velký úspěch značka expandovala i do dalších okolních zemí. Mimo vedení více jak 30 lidí se Katka ve volném čase věnuje vzdělávání o důležitosti pitného režimu, který je neoddělitelnou součástí poslání Waterdrop.

Alena Čtvrtníková

PR & Training Manager CZ & SK

Alena se pohybuje profesně v kosmetice už více než 14 let a za tu dobu měla možnost nasbírat zkušenosti s prací pro věhlasné značky věnující se péči o pleť, dekorativní kosmetice, ale i parfémům. V současné době působí na pozici PR & Training Manager pro značku Clarins, kde do její náplně práce patří mimo jiné školení bezmála 150 prodejen pro celé České a Slovenské republice. Do budoucna by se ráda zaměřila na rozvoj v oblasti SPA a ošetření pleti. Ve volném čase ráda cestuje, poznává nová místa a kultury a je milovnicí klasických filmů s Jamesem Bondem.

Barbara Paldus

Zakladatelka Codex Labs

Barbara Paldus se po studiích na Stanfordské univerzitě věnovala dlouhá léta spektroskopii a biotechnologiím, jako vědkyně i podnikatelka ze Silicon Valley pomohla vydláždit cestu například technologiím k měření skleníkových plynů a k dostupnosti vakcín. Před pěti lety ji zaujala problematika kožního mikrobiomu, jehož výzkum byl tehdy teprve na začátku. Zároveň chtěla skincare segmentu představit svou vizi, v níž jsou důvěryhodné klinické studie a transparentní data standardem a “sustainable” není pouhým slovem. Vnést do beauty světa biotechnologie a díky rostlinným buňkám vyrábět skutečně udržitelné, účinné produkty dávalo stále větší smysl. A tak založila společnost Codex Labs a novou kategorii “plant-based biotech beauty”.

Angela Taylor

Ředitelka pro vzdělávání, Dermalogica

Angela prožila se značkou Dermalogica více než 21 let a svou profesionální kariéru zasvětila růstu a úspěchu značky. Angela je silná vůdčí osobnost, která je poslední tři roky plně zodpovědná za tvorbu strategie a směřování veškerého mezinárodního vzdělávání. Její vášeň pro značku a hledání způsobů, jak můžeme neustále těžit z nových, inovativních nápadů, je mimořádná. Je zcela přesvědčena, že vzdělávání je tím vláknem, které spojuje všechny aspekty našeho podnikání a je naším nejsilnějším nástrojem úspěchu.

 

RNDr. Michaela Bebová

Odbornice na výživu, Jíme zdravě

Míša vystudovala biochemii a lidský organismus zná dokonale. V Jíme zdravě dohlíží na to, aby byly recepty nejen chutné, ale také nutričně vyvážené a tělu tak dodaly živiny v tom správném množství.

Barbora Hlubučková

Grafika, branding & koncept kuchařek, Jíme zdravě

Bára je součástí projektu od úplného začátku. Momentálně má na starost koncept kuchařek, grafiku a sazbu tiskovin a také to, jakým směrem se naše značka ubírá. Vždy snila o práci, která je kreativní a zároveň dává smysl – a s Jíme zdravě se jí to konečně splnilo. 

Elizabeth Barbalich

Zakladatelka a výkonná ředitelka Antipodes

Vystudovala biologii na University of Canterbury a následně získala titul MBA na University of Aukland. O zdravý životní styl s využitím bohatství z přírodních zdrojů se začala zajímat po tom, co se stala matkou. Značku Antipodes Elizabeth založila v roce 2004 a zúročila v ní své vědecké zkušenosti i sílu ingrediencí z novozélandské přírody, která je považovaná za jednu z nejčistších na světě. Antipodes je hrdým nositelem označení Scientific Green Beauty a každý́ produkt se vyrábí na přímo Novém Zélandu.

Jitka Poláková

Ředitelka organizace proFem

Své působením v neziskovém sektoru začala v roce 1995. Následně zakotvila v roce 1998 v organizaci LaStrada zabývající se obchodem se ženami. V roce 2001 se přesunula do organizace proFem, o. p. s., kde následně od roku 2010 působí jako ředitelka celé organizace. Během jejího působení v řídící pozici organizace vzdělává veřejnost, věnuje se advokátní činnosti, vydává řadu odborných publikací, a hlavně poskytuje přímou pomoc obětem.

Michaela Ohemová

National Makeup Artist YSL

Jako vizážistka působí od roku 1999. Svou kariéru začínala u České značky Regina a Max Factor, dále pracovala jako maskérka u filmu pod vedením Jiřiny Palerové. Michaela, zajišťuje líčení nejen v oblasti médií, kde spolupracuje s předními českými magazíny, ale podílí se i na reklamách, videoklipech, módních přehlídkách a dalších významných akcí. Spolupráci udržuje také s osobnostmi českého showbusinessu, mezi které patří například Lucie Bílá. Líčila i šéfredaktorku americké edice Vogue Annu Wintour. Je součástí celosvětového týmu Yves Saint Laurent BEAUTE, kde působila pod vedením Creative Director YSL Makeup Beaute Loyda Simmondse a v současné době pod vedením Toma Pecheuxe s titulem National Makeup Artist YSL.

Marta Dřímal Ondráčková

Herečka a moderátorka

Marta už téměř tři roky prezentuje prostřednictvím sociálních sítí svůj vlastní program face yogy #udrzksicht. Ten vznikl během první covidové vlny, kdy se Marta rozhodla přiblížit face yogu ženám, které se chtěly udržovat ve formě i bez možnosti návštěvy kosmetických salonů. A hlavně s humorem, protože „Úsměv je ten nejúčinnější cvik!“ jak sama říká. Její lekce face yogy, které se věnuje a studuje různé její techniky přes deset let, stále zveřejňuje zdarma, protože je pro ni důležité, aby mohl cvičit každý, pokud chce. Koncept #udrzksicht je kombinací cvičení a masáží, spolu s podpůrnými technikami, jako je tejpování nebo akupresura, a je svou komplexností a prezentací naprosto ojedinělý. Marta nekopíruje, ale tvoří.

Miroslav Romaniv

Stylista

Miroslav je úspěšný český stylista, který má na svém kontě spolupráce se známými českými i zahraničními tvářemi. Jeho práci můžete znát z předních módních titulů, hudebních videoklipů pro Mirai, Paulieho Garanda, Zeu, Báru Polákovou a kampaní značek jako jsou například Kerastase, Zalando, Pietro Filipi nebo Baťa. Přes čtyři roky působil jako Fashion Director magazínu ForMen.

Zavrit menu ikona
Prosím, vložte kód
Zavrit menu ikona

Byli jste automaticky odhlášeni z důvodu přihlášení jiného uživatele se stejným kódem. Pro vstup do přenosu je potřeba opětovně se přihlásit.