Partneři roku 2024

360° PÉČE O VNĚJŠÍ A VNITŘNÍ KRÁSU NEHLEDĚ NA VĚK ANI POHLAVÍ - NENÍ JEN MOTTO INFOKRÁSY, ALE I ŽIVOTNÍM STYLEM NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Co je hlavním cílem INFOKRASY? …pečovat o krásu a zdraví každé ženy a muže bez ohledu na věk. Řešení na každý problém s pletí vám pomůže najít náš nový přístroj SKIN ANALYZER spolu s luxusní pleťovou kosmetikou, své vnitřní zdraví podpoříte pomocí naší nutrikosmetiky D-Lab a BIRDIE a pokud je třeba - můžete dokončit péči o pleť účinným estetickým zákrokem na naší klinice INFOKRÁSA Aesthetics. Společně tedy dosáhneme vaší absolutní spokojenosti a krásného vzhledu vaší pleti. Všechny naše NEJ značky můžete vyzkoušet a výhodné zakoupit v rámci ELLEPHORIA, kde se vám bude věnovat náš tým odborníků.

Poradíme vám s nejvhodnější pleťovou kosmetikou pro vás i případným estetickým zákrokem. A jako horkou novinku na českém trhu vám představíme okouzlující dekorativní kosmetiku Le Rouge Française, která obsahuje pouze přírodní pigmenty zaručující živé a oslnivé barvy a zároveň pečuje o vaší pleť. 

Galerie